Get Adobe Flash player

РОЗКЛАД РОБОТИ

    творчих об’єднань Центру естетичного виховання «Натхнення» НВО №6

на IІ півріччя  2016 – 2017 навчального року

 

Гурток

П.І.Б.

години

кількість

груп

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1.

Естрадної пісні

Крюков Андрій Ігоревич

9

1

8:00 – 10:00

8:00 – 10:00

15:00 – 18:00

8:00 – 10:00

 

2.

Комп’ютерної графіки та дизайну

Забродній Андрій Сергійович

 

18

 

2

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

13:00 – 15:00

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

3.

Дебат - клуб

Хлопотіна Світлана Володимирівна

8

1

13:00 – 16:00

13:00 – 16:00

13:00 – 15:00

 

4.

Фортепіанний

Ярова

 Ірина Миколаївна

18

2

13:00 – 17:00

13:00 – 17:00

13:00 – 16:00

16:00 – 17:00

13:00 – 17:00

13:00 – 15:00

5.

Етно-арт

Добровольська Валентина Яківна

20

4

13:00 -16:00 (КТК)

16:00 – 18:00 (КТК)

13:00 -16:00 (КТК)

13:00 -16:00 (КТК)

16:00 – 18:00 (КТК)

14:00 -17:00 (КТК)

14:00 -16:00 (КТК)

16:00 -18:00 (КТК)

6.

Основи радіожурналістики

Місько

Оксана Вікторівна

18

3

08:00 – 11:00       14:00 – 17:00

14:00 – 17:00

13:00 – 16:00

14:00 – 17:00

08:00 – 11:00

7.

Сучасної хореографії

Ковальчук Марина Володимирівна

18

6

12:00 - 14:00

14:00 - 16:00

12:00 - 14:00

14:00 - 16:00

12:00 - 14:00

14:00 - 16:00

14:00 - 16:00

12:00 - 14:00

15:00 - 17:00

8.

Юних фотоаматорів

Чернишов Володимир Миколайович

18

2

12:00-14:00

15:00-17:00

13:00 -  15:00           15:00 – 17:00

13:00 -  15:00           15:00 – 17:00

13:00 -  15:00           15:00 – 17:00

13:00 -  15:00

9.

Школа бізнесу

Гуліна

Тамара Василівна

18

3

13:00 -  15:00         15:00 – 17:00 (КТК)

13:00 -  15:00

15:00 – 17:00 (КТК)

15:00 -  18:00 (КТК)

13:00 -  15:00

15:00 – 17:00 (КТК)

15:00 -  18:00 (КТК)

10.

Хореографічний

Волосенко Юліана Вікторівна

18

5

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

13:00 – 15:00

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

11.

Технічний дизайн

Тарасенко Світлана Анатоліївна

10

2

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

 

14:00 – 16:00

16:00  – 18:00

 

14:00 – 16:00

12.

Декоративно-ужиткового мистецтва

Тарасенко Світлана Анатоліївна

10

2

 

14:00 – 16:00

16:00 – 18:00

 

14:00 – 16:00

16:00 – 18:00

16:00  – 18:00

13.

Хоровий

Ковальчук Ірина Петрівна

8

2

13:00 – 15:00

 

14:00 – 16:00

13:00 – 15:00

14:00 – 16:00

14.

Образотворчого мистецтва

Новохацька Оксана Олександрівна

8

2

15:00 – 17:00

 

13:00 – 15:00

15:00 – 17:00

15:00 – 17:00

 

15.

Патріотичне виховання

Волкова Анжеліка Дмитрівна

8

2

13:00 – 15:00

14:00 – 16:00

13:00 – 15:00

 

14:00 – 16:00

16.

Євро клуб

Дейкун Марина Олександрівна

8

2

15:00 – 17:00

15:00 – 17:00

15:00 – 17:00

15:00 – 17:00

 

17.

Євро клуб

Шпак Світлана Миколаївна

4

1

 

 

14:45 – 16:45

 

14:45 – 16:45

18.

Практична психологія

Кравченко Надія Станіславівна

4

1